header

Swiss Liner Top Sensi Drive

ZAPYTAJ O PRODUKT

Swiss Liner TOP Sensi Drive


Nowe, najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie Swiss Liner TOP Sensi Drive zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, higieny pracy oraz optymalne rezultaty,co czyni pracę bardziej przyjemną i jeszcze bardziej precyzyjną.

Nowy Swiss Liner TOP Sensi Drive zapewnia wyjątkową precyzję oraz dokładność na najwyższym poziomie.  Urządzenie zawsze pracuje z prędkością optymalną dla każdego rejonu twarzy. Funkcje urządzenia można regulować na 4 poziomach - 2 służące do delikatnych, miękkich rysunków i 2 dla efektu intensywnego, wyrazistego. Można dostosować tryb pracy indywidualnie wedle ulubionej techniki pracy.

Praca urządzenia opiera się na wiedzy na temat struktury skóry- system "Sensi drive" adresowany jest także do zabiegów na skórze problematycznej. Szybkość z jaką igła wbija się w skórę jest automatycznie kontrolowana (kontroluje głębokość wkuć, jednocześnie zapobiega rozdarciu skóry)oraz sterowana automatycznie tak, że zbyt głębokie wnikanie i rozdzierania skóry jest uniemożliwione.  


Nowe, sterylnie pakowane, długie moduły higieniczne zapewniają czystą, dokładną i szybką pracę. Podczas usuwania modułu igła natychmiast znika, chowa się w tulejce, co wyklucza ryzyko wszelkich infekcji (w tym HIV) powstałych w wyniku kontaktu z używaną igłą.

Niezwykle nowoczesne urządzenie samodzielnie rozpoznaje, który moduł został użyty do pracy i podpowiada do jakich obszarów twarzy można konkretny moduł zastosować. Ponadto, urządzenie daje możliwość wyboru wśród 10 różnych ustawień.


Swiss Liner Top Sensi Drive pracuje także z modułami do mezoterapii mikroigłowej. Dzięki specjalne zaprojektowanym modułom kwas hialuronowy zostaje wprowadzony w głąb skóry- koncepcja Swiss Lift Messo pozwala na skuteczne odmładzanie skóry.


Swiss Liner TOP Sensi Drive- niezwykłe urządzenie- niezwykłe zalety:


  • jedno urządzenie- wiele możliwości

  • pracuje z modułami do mezoterapii mikroigłowej

  • ustawienia napędu dla wrażliwiej skóry

  • dzięki specjalnym modułom TOP pracuje wyjątkowo dokładnie, precyzyjnie i delikatnie

  • wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mamy nareszcie moduł 1-er micro dla najdelikatniejszych włosków

  • system identyfikacji modułów

  • w szczególności nadaje się do pracy z problematyczną skórą zarówno w obszarze kosmetycznym, jak i medycznym

  • dodatkowe światło w rączce,

  • nowoczesny, elegancki design, wbudowany zegar